KONTAKTY

Kočárky-Ostrava s.r.o.
28. října 215/436
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
tel: 608959045
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NOVINKY

arr3Nová prodejna a výdejní místo  Prodejna byla přemístěna na novou adresu 28. října 215/436, 709 00 Ostrava - Mariánské...

Doprava

Doprava zboží po ČR

Zboží odesíláme výhradně společnosti PPL. V den expedice je zákazník informován vždy předem, přepravní služba PPL informuje prostřednictvím SMS a případně i telefonátem.

 

V případě vlastní firemní dopravy je termín dovozu zboží předem telefonicky dohodnutý. Pokud zákazníkovi nevyhovuje termín dodání, který mu byl sdělen při kontaktování přepravní službou, může si jej upravit na jiný den. Součástí ceny dopravy je přesun zboží za první zavřené dveře. V případě zájmu o možnosti výnosu zboží nás prosím kontaktujte ještě před odesláním případné objednávky.

 

Při převzetí zboží je potřeba, aby kupující provedl pečlivou kontrolu neporušenosti vnějšího obalu. V případě zjištění jakýchkoli problému (protržený obal, poškozené zboží....) je potřeba provést zápis do přepravního listu dopravy. V opačném případě již nelze dodatečně reklamaci dopravou poškozeného zboží uplatnit.

 

 

Doprava zboží po SR

Zboží rozvážíme i po Slovesnké republice a to nejdále po Bánskou Bystrici. Bližsí informace ohledně dopravy na Slovenskou republiku vám rádi zodpovíme, postačí nám napsat email na crystalposter@seznam.cz

 

 

Cena dopravy po ČR

Cena dopravy nad 1 000 Kč je ZDARMA.

Cena dopravy do 1 000 Kč je 120 Kč