KONTAKTY

KOČÁRKY-OSTRAVA s.r.o.
Českobratrská 1455/63
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
tel: 608959045
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 18 990 Kč

Vše o nákupu » Vrácení zboží
Vrácení zboží

Mám nárok na vrácení?

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku  právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží a následně bez odkladu zakoupené zboží vrátit. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem na naší prodejně v Ostravě.

Kde vrátit?

Zboží můžete vrátit zasláním nebo dopravením zboží na adresu:  Vít Gšventner, 30. dubna 3003/1a, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz. Vracené zboží je potřeba vždy dobře a pečlivě zabalit, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.  Vrácené zboží je potřeba uvést do původního stavu - předejde se tím pravděpodobnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. Při vrácení zboží je důležité přiložit vyplněný formulář k odstoupení zboží.

14-denní lhůta

Lhůta 14 dnů začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží. Končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den. Informace o odstoupení od kupní smlouvy musí být dodavateli odeslána nejpozději v poslední den 14-denní lhůty. Zboží také může být po předchozí dohodě Prodávajícího a Kupujícího vráceno i později. 

Vrácení peněz

Peníze zasíláme na bankovní účet nejpozději do 14 dní od doručení vráceného zboží na adresu prodávajícího.